Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Літні шини R15 195 65 Primo Eco Comfort 2
Пропонуються перевірені літні відновлені шини, виготовлені в Польщі на сучасному заводському обладнанні. Шини мають повністю новий ресурсний протектор, що відповідає європейським нормам безпеки. На товар діє гарантія 1 рік.
Малюнок протектора забезпечує ефективний водовідвід, запобігаючи акваплануванню, та гарантує короткий гальмівний шлях на сухому та мокрому асфальті. Оптимальне співвідношення ціни та якості для вашого автомобіля.
ВАЖЛИВО! Перед оформленням замовлення, будь ласка, обов'язково уточніть наявність потрібного комплекту, написавши нам у месенджери (Viber, Telegram або WhatsApp). Через активний сезон товару може вже не бути на складі.
- Viber / Telegram / WhatsApp: +380983226067
- Обов'язково вкажіть у повідомленні: "з АвтоШина"
- На зв'язку в чатах: 9:00 - 21:00, без вихідних.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Висота профілю шини | 65 |
| Індекс швидкості | T |
| Індекс навантаження шини | 91 |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Ширина шини | 195 мм |
| Виробник | ECO |
| Тип шини | Радіальна |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 15" |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 1 750 ₴


