Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропонуються літні відновлені шини польського виробництва в категорії Б/В. Шини мають глибокий, фактично новий протектор, що ефективно протистоїть акваплануванню та добре тримає дорогу.
Детальний опис стану:
Шини мають виключно косметичні вади, які не заважають балансуванню та їзді:
- Косметичні потертості або дрібні латки зсередини.
- Залишки гуми по краю (технологічна "юпочка"), яку можна легко зрізати (не впливає на прилягання до диска).
- Можливі м'які поверхневі здуття верхнього шару (це не гулі/грижі), які є лише повітряними бульбашками під шаром гуми.
УВАГА! Оскільки шини мають візуальні дефекти та продаються як Б/В, гарантія на них не розповсюджується.
ВАЖЛИВО! Наявність конкретного розміру уточнюйте перед замовленням через повідомлення в месенджери (Viber, Telegram або WhatsApp).
- Viber / Telegram / WhatsApp: +380983226067
- Обов'язково вкажіть у повідомленні: "з АвтоШина"
- На зв'язку в чатах: 9:00 - 21:00, без вихідних.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Висота профілю шини | 65 |
| Індекс швидкості | T |
| Індекс навантаження шини | 91 |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Ширина шини | 195 мм |
| Виробник | ECO |
| Повнопрофільна шина | Немає |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 15" |
- Ціна: 1 300 ₴


